Anna1975 schreef: ↑23 jan 2021, 18:48
Nou, dat kan ook wat vriendelijker 1207

. Niet iedereen is even goed in het filteren van informatie.
excuses
begin me stilaan te ergeren
neen, vaccins zijn geen gevaar voor zwangerschappen, ze veroorzaken geen immuunziektes, je krijgt er geen autisme van en andere baarlijke nonsens
welke idioten gaan nu nog op vakantie? het kan er bij mij momenteel niet meer in
nog een week of 4 en we gaan hier weer vrolijk naar honderden doden per dag. een ezel stoot zich maar 1x aan die steen, in Belgie is het nu al de 3e keer
en vaccineren? De Belgische overheid heeft high-tech ijskasten gekocht en die moeten eerst volledig vollopen en gebruikt worden vooraleer men overweegt om misschien eens iemand te vaccineren.
en de verpleegster mag niet naar de kapper want dat is levensgevaarlijk. Haar straks honderden mensen laten vaccineren en covidpatienten laten verzorgen kan dan weer zonder vaccin en is blijkbaar minder gevaarlijk als dat kappersbezoek.
zoals gezegd, mijn excuses en de frustratie moet er eventjes uit

om het goed te maken

Tegen ziektes kun je niet vechten. Je geeft het een plaats, ondergaat en maakt er het beste van